forex trading logo

Santral satın alırken hizmet satın aldığınızı unutmayın.Satış sonrası tam destek veren, alanında uzmanlaşmış olan firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkürler...


FORTEL Z206 SANTRAL KAREL MS26S SANTRAL KAREL MS38S SANTRAL KAREL MS48S SANTRAL
Anasayfa Karel Santral Kodları

Karel Santral Fiyatları için www.karelsantralservisi.gen.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

KAREL SANTRAL KODLARI

 •           PROGRAM GİRİŞİ                             877777
 •           KAREL ROBOT DEVREYE ALMA          8741
 •           DAHİLİ DIŞ HAT AÇMA                     887(eski santrallerde 87) DAHİLİ NO 3 
 •           DIŞ HAT PORTU AÇMA                     890 DIŞ HAT 11
 •           DIŞ HAT PORTU  KAPA                     890 DIŞ HAT 0
 •           DAHİLİ YÖNLENDİRME                      85 + DAHİLİ
 •           DAHİLİ YÖNLENDİRME İPTALİ            85
 •           SAAT AYARI                                    88 SAAT DAKİKA(1400 GİBİ)
 •           TARİH AYARI                                   833GÜN AY YIL(010109 GİBİ )
 •           GECE SERVİSİ                                   879
 •           GECE SERVİSİ İPTALİ                        878
 •           HAFIZAYA NUMARA KAYIT                 834 + 00-99 + NUMARA
 •           HAFIZADAN NUMARA CEVİRME          5 + 00-99
 •           TELEFONA ŞİFRE KOYMA                   836 + ÜÇ HANELİ ŞİFRE (000-250) ARASI
 •           ŞİFREYİ AKTİF ETME/İPTALİ              837 + ŞİFRE + 1 DEVREYE ALIR. 837 + ŞİFRE + 0 İPTAL EDER

          KAREL SANTRALİ CEP TELEFONUNA YÖNLENDİRME : SANTRALİN FİŞİNİ ÇEKİN. HATLAR DİREK OLARAK DAHİLİ 11,12,13,14 E DÜŞER. TELEFONU KALDIRIN *21* + TELEFON NUMARASI + # TUSLAYIN YÖNLENDİRME OLACAKTIR. İPTAL ETMEK İÇİN #21# TUŞLAYIN DAHA SONRA SANTRALİNİZİN FİŞİNİ TAKIN

 

Karel Santral kullanım ve eğitim videoları

Karel santral kullanımına ilişkin eğitim videolarını şuradaki web sitesinden detaylı şekilde öğrenebilir ve bilgi edinebilirsiniz. Videolarda açık bir şekilde kullanım için anlatım yapılmaktadır.

Karel santral Eğitim videoları adresi : http://www.karelservisi.net/blog/


          OPERATÖR ÖZELLİKLERİ

 •           FLASH                                          BEKLETME 
 •           TRANSFER                                    KAPATMA
 •           H/R                                             HATTI UZUN SÜRELİ BEKLETME
 •           AUTO                                          EN SON ARAMAYI OTOMATİK ARAMA
 •           REDİAL                                        SON NUMARA TEKRARI
 •                   

 

karel santral sistemleri gece servisi

Cumartesi, 04 Nisan 2009

karel telefon santral sistemlerinde gece servisi özelliği bulunmaktadır. bu da sistemin iki farklı beyine sahip olması gibi tanımlanabilmektedir. bu özellik ile sistem gündüz farklı programlarla yönetilebilmekte gece ise farklı programlarla yönetilebilmektedir. profesyonel servis tarafından programlarının yapılması gerekli bu özellik robot operatör tarafından da kullanılmaktadır. daha detaylı bilgi için karel santral yetkili satıcı ve teknik servisi olan Metro İletişimden destek alabilirsiniz. firmaya 0212 677 36 06 nolu telefonlardan ulaşılabilir.

karel santral hat alamama problemi

Çarşamba, 18 Mart 2009

genelde arıza ihbarlarının çoğu 9 dan hat alamamak ile ilgili geliyor. bunun da genelde sebebi telekom hatlarından kaynaklanmakta ve arıza kayıdı vererek (telekom arıza kayıt 121 ) bu sorun giderilmektedir. bununiçin santral dan yapacağınız işlem ise otomatik dışhat testi ile çalışmayan hattınızı servis dışı bırakıp 9 dan hat alabilir hale gelmektir. Yapmanız gereken tek şey operatör telefonundan 827 tuşlayıp yaklaşık 1 dk sonra herşeyin normale dönmesini beklemektir. telekom görevli personeli hattınızı kontrol ettikten sonra arıza nın santral veya iç tesisattan kaynaklandığı bilgisini veriyor ise o noktada size yardımcı olmaya hazır teknik servisimize ulaşabilirsiniz. Karel Santral Yetkili Satıcı ve Teknik Servisi olan firmamıza 0212 677 36 06 nolu telefondan ulaşıp yardım isteyebilirsiniz.

Karel Santral| Şifreleme Özelliği

Salı, 03 Şubat 2009

karel santral sistemleri istenmeyen aramalar için şifrelem özelliğine sahiptir. MS26, MS26S, MS38, MS38S, MS48, MS48S, MS128, MS224 santrallarda kullanılan bu özellik şu şekilde kullanılabilir.

şifre girme—–836 şifre [000-999] eski modellerde [000-250]
kilitleme 837 şifre 1
devreden çıkarma 837 şifre 0

karel santral kullanım özellikleri | çağrı yakalama

Pazartesi, 02 Şubat 2009

karel santral kullanım özelliklerinden çağrı yakalama iki tip dir. çalan iç hattı yakalama, çalan dış hattı yakalama. çalan dış hattı yakalamak için (zil uzun uzun çalar) 3 tuşlamak yeterlidir. eğer çalan dahili hattan bir arama ise (kesik kesik çalar ) 82 ardından çalan içhat numarası tuşlanarak alınır. örnek:82145 gibi….

Karel Santral Kullanım Özellikleri– meşgul abone uyarısı

Cuma, 30 Ocak 2009

karel santral kullanım özelliği olan meşgul aboneyi kulaktan uyarma şu şekilde yapılmaktadır. abone aranır meşgul sesi alınırken 1 (bir) tuşlanır. karşı taraf 1 tuşlandığı kadar bip sesi duyar. Sizinde paylaşmak veya sormak istediğiniz karel santral bilgilendirmeleri için www.metroiletisim.net yi kullanabilirsiniz….ücretsiz teknik destek hizmetini ise www.karelservis.gen.tr dan alabilirsiniz…

Karel santral uzaktan program konumı

Çarşamba, 28 Ocak 2009

Karel santral sistemleri uzaktan programlanabilme özelliğine sahiptir. bu özellik sayesinde ilgili teknik personel santralın bulunduğu bölgede bulunmadan program yapabilmektedir. cep telefonu da dahil olmak üzere yapılabilen bu programlar konsoldaki kişinin komut vermesi ile mümkün olabilmekte, bu da kötü amaçlı bağlanıp sisteme zarar vermesini önlemektedir. size karel santral bayii si olan Metro iletişim ücretsiz program desteği vermektedir. firmaya www.karelservis.gen.tr web adresinden ulaşılabilir…..

Karel Santral Kullanım Özellikleri | santral programlama

Cumartesi, 24 Ocak 2009

Karel santral sistemlerine program yapabilmek için program kodunu girmek gerekmektedir. santral ayarları operatör telefonu üzerinden dtmf sinyaller ile yapıldığından kullanıcı yanlışlıkla sistem ayarlarını bozmasın diye düşünülmüştür. istenirse şifre ile kilitlenebilen program kodu yetkisiz kişilerin sisteme müdahalesini de engelemektedir. karel santral sistemlerine yetkili satıcı olarak hizmet veren metro iletişim program desteğini telefonda ücretsiz vermekte kendileri sisteme bağlanarak gerekli ayarları yapabilmektedir. firmaya www.metroiletisim.net web adresinden ulaşılabilir…..

Karel Santral kullanım özellikleri AVRUPA Yakası Bayii
Pazar, 14 Eylül 2008

Karel santral sistemleri uzaktan programlanabilme özelliğine sahiptir. Sistemde arızaya sebebiyet veren veya istek üzerine yapılması gereken programlar yetkili teknik servis tarafından telefon ile bağlanılarak yapılabilmektedir. bu da zaman kaybını ve maliyetleri düşürmekte müşteri sorunları çok kısa bir sürede giderilebilmektedir. yetkili servis kendi istediği zaman değil müşteri komutu ile sisteme bağlanabilmekte bu da müşteri kontrolu dışında sisteme müdahaleyi engellemektedir. Karel Santral  baayi si olan Metro İletişim ücretsiz telefon desteği ile kullanıcılara hizmet vermeyi sürdürmektedir.

 

 

Yeni Ürünler

Kampanyalar